• ساعت : ۱۰:۲۲:۵۶
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۷/۱۹ 
جلسه بمناسبت هفته فراجا
دیدار شهردار ایلام و رییس شورای اسلامی شهر با فرمانده انتظامی استان
اداره روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ایلام
<p>شهردار ایلام و رییس شورای اسلامی شهر بمناسبت هفته فراجا با فرمانده انتظامی استان ایلام دیدار کرد.</p>

دیدار شهردار ایلام و رییس شورای اسلامی شهر با فرمانده انتظامی استان ایلام

✅صبح امروز دکتر محمدی شهردار ایلام به اتفاق معاونین و برخی روسای سازمانهای شهرداری با سردار القاصی مهر فرمانده انتظامی استان و برخی معاونینش بمناسبت هفته فراجا دیدار کردند.

✅دکتر انوری رییس شورای اسلامی شهر ایلام و مهندس درویشی دیگر عضو شورا نیز در این دیدار حضور داشتند.

*www.ilam.ir*

به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ایلام صبح دیروز بابک محمدی شهردار ایلام و رییس شورای اسلامی شهر به همراه معاونین شهردار و دیگر اعضای شورا با سردار دلاور القاصی مهر فرمانده انتظامی استان ایلام دیدار کردند.

در این دیدار شهردار ایلام ضمن تبریک هفته فراجا حضور سردار و مجموعه انتظامی استان از اقتدار و عملکرد خوب نیروی انتظامی مطالبی را عنوان کرد و اظهار داشت که نیروهای نظامی و انتظامی همواره با جان و دل در خدمت مردم و امنیت کشور هستند.

دکتر محمدی افزود: حضور نیروی انتظامی در  کنار نیروهای شهرداری در برخی موضوعات از جمله حوزه ترافیک و مبارزه با سد معبرها کاملا محسوس بوده و به حفظ نظم شهر و آسایش شهروندان کمک می کند.

  در ادامه نیز دکتر انوری رییس شورای اسلامی شهر ایلام ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی و تقدیر از زحمات این مجموعه خدوم گفت: نقش نیروی انتظامی در حفاظت از نوامیس و اموال مردم و صیانت و حراست از آنان نقش ارزنده ای است که با نگاه به بطن جامعه این امر کاملا ملموس است.

انوری اظهار داشت: امنیت امروز ما مرهون جانفشانی و از خود گذشتگی کسانی است که عاشقانه و خالصانه، جان در طبق اخلاص گذاشتند و در این راه به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

در این دیدار یونس درویشی دیگر عضو شورا نیز ضمن تبریک هفته ناجا از زحمات و تلاشهای نیروی انتظامی تشکر و قدرانی کرد.

پس از صحبت های اعضای شورا وشهردار فرمانده انتظامی استان ایلام ضمن تشکر از حضور شهردار و اعضای شورا ودیگر همراهان، از زحمات مجموعه شهرداری تشکر و قدردانی کرد و گفت: خوشحالیم که داریم با مجموعه مدیریت شهری بدرستی کار میکنیم و هر دو سیستم خادم مردم هستند.

سردار القاصی مهر افزود: حضور مدیریت شهری در محفل سربازی ما مقدار زیادی وظیفه ما را سنگین تر می کند و بایستی باتمام توان در خدمت مدیریت شهری باشیم.

ایشان خاطرنشان کرد: برای خدمات رسانی مطلوب به شهروندان عزیز ایلامی، امنیت مردم  خط قرمز ماست و ما با تمام توان و تا پای جان در راه امنیت مردم و لبیک به پیام مقام معظم رهبری از جان مایه می گذاریم.

فرمانده انتظامی استان همچنین ازحضور نیروهای شهرداری که پا به پای نیروهای انتظامی در امنیت و پاکسازی شهر در زمینه اغتشاشات کار کردن تشکر کرد.

وی در پایان گفت: جهت نظم بخشی به مدیریت شهری و شهروندان ما نیز در کنار شهردار و مجموعه مدیریت شهری هستیم/ روابط عمومی

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    آخرین بروزرسانی سایت : 1402/03/13 12:56
    5.7.14.0
    V5.7.14.0