• ساعت : ۱۱:۴۹:۴۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ 
پیام تبریك سرپرست جمعیت هلال احمر استان ایلام به مناسبت روز شهرداری و دهیاری

پیام تبریک سرپرست جمعیت هلال احمر استان ایلام به مناسبت روز شهرداری و دهیاری

 

سرپرست جمعیت هلال احمر استان با صدور پیامی، فرا رسیدن 14 تیرماه روز شهرداری و دهیاری‌ را تبریک گفت

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام، علی اصغر علی اکبری با صدور پیامی فرا رسیدن 14تیرماه روز شهرداری و دهیاری را به تمامی خادمین عرصه مدیریت شهری و روستایی تبریک گفت.

 

متن پیام تبریک به شرح زیر است:

 بسمه تعالی

 

آسایش، امنیت، سلامت روانی و اجتماعی، نهادینه‌سازی فرهنگ مشارکتی و رضایتمندی شهروندان و دستیابی به شاخصه‌های یک شهر سالم، زیبا، توسعه یافته و پویا، نیازمند تلاش‌، حمیت و اراده جدی، تمامی مدیران و مسئولان بویژه تلاشگران عرصه مدیریت شهری است که با برنامه‌ریزی‌های علمی و اجرای آنها، مسیر توسعه همه جانبه شهر را هموار و فضایی مطلوب را برای زندگی شهروندان فراهم کنند.

 

در همین راستا، فرا رسیدن 14 تیرماه به عنوان روز «شهرداری و دهیاری» فرصتی مغتنم برای قدردانی و تجلیل از فعالیت‌های خادمان مردم در عرصه های مختلف شهرداری و مدیریت شهری و روستایی است که شبانه روز برای توسعه، پیشرفت و بالندگی استان تلاش و فعالیت می‌کنند.

 

اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از خدمات شبانه روزی کارکنان پرتلاش شهرداری ها و دهیاری های استان این روز فرخنده را به شهرداران و دهیاران محترم استان به ویژه جناب آقای دکتر طالب صادقیان شهردار محترم شهر ایلام تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون توأم با سعادت و سلامتی را برای همه فعالان و زحمتکشان درعرصه های مختلف عمرانی،فرهنگی و اجتماعی که در حال خدمت به شهروندان و روستائیان هستند از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    آخرین بروزرسانی سایت : 1399/07/01 13:43
    V5.2.0.0