• ساعت : ۱۴:۱۲:۱۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ 
رئیس شورای شهر ایلام در گفتگو با ایلام قلم: ▪️حسابرسی از حسابهای شهرداری بعمل آمد/تراز مالی شهرداری ایلام مثبت است

 

رئیس شورای شهر ایلام در گفتگو با ایلام قلم:

 

حسابرسی از حسابهای شهرداری بعمل آمد/تراز مالی شهرداری ایلام مثبت است

 

امیدواریم نظر صریح حسابرس ویژه خط پایان حاشیه سازی ها باشد

 

🔸پورخلیل رئیس شورای شهر به ایلام قلم گفت:حسابرس ویژه تحت نظر وزارت دارایی کشور حسابهای مالی شهرداری را بطور کامل بررسی کرده و نظرات صریح خود را در مورد تراز مالی و حسابهای شهرداری برای اعضای شورای شهر اعلام کرد.

🔸وی ادامه داد:حسابرس ویژه وزارت دارایی کشور در بررسی های دقیق تمام حسابها و درآمدها و هزینه های شهرداری هیچگونه ایرادی را متوجه هزینه کردها و درآمدهای شهرداری ندانسته و تراز مالی شهرداری ایلام را مثبت ارزیابی کرد.

🔸پورخلیل متذکر شد:برخی همکاران ما در شورای شهر ایلام ابهاماتی را در ماه های گذشته مطرح کرده بودند که طی این حسابرسی بعمل آمده به همه این ابهامات پاسخ داده شده و اکثریت اعضای شورا از این توضیحات قانع شدند.

🔸رئیس شورای شهر ایلام در پایان گفت:حسابهای مالی شورای شهر و شهرداری ایلام کاملا شفاف بوده و نظر صریح حسابرس ویژه دلیلی قاطع بر این مدعی است.شهرداری ایلام توانسته در سالهای اخیر عملکردی قابل قبول را ارائه کرده و رضایتمندی عموم را به همراه داشته است.اکنون که با نظر حسابرس ویژه بر مثبت بودن تراز مالی شهرداری و شفافیت درآمدها و هزینه ها صحه گذاشته است جای هیچ حرف و حدیثی باقی نمانده و امیدواریم دیگر شاهد ایجاد حاشیه برای شهرداری و شورای شهر نباشیم.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    آخرین بروزرسانی سایت : 1399/07/01 13:43
    V5.2.0.0