• ساعت : ۱۶:۲۸:۵۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ 
طالب صادقیان در گفتگوی تلفنی با ایلام قلم: عملیات احداث پارك بانوان از یك هفته پیش آغاز شده است

طالب صادقیان در گفتگوی تلفنی با ایلام قلم:

عملیات احداث پارک بانوان از یک هفته پیش آغاز شده است

طالب صادقیان شهردار ایلام در تماس تلفنی با همکار ما گفت:عملیات عمرانی ایجاد پارک بانوان در تپه شاهد شهر ایلام از یک هفته پیش آغاز شده است.

شهردار ایلام افزود:طبق مصوبه ای که با حضور استاندار و اعضای شورای شهر و دادستان محترم ایلام صورت گرفت,مقرر گردید تپه شاهد ایلام ساماندهی شده و پارک بانوان در این محل احداث گردد.

صادقیان گفت:بعد از انجام مراحل اداری و ابلاغ مصوبه و تخصیص اعتبارات لازم از هفته گذشته عملیات عمرانی احداث پارک بانوان در تپه شاهد ایلام آغاز گردید.

شهردار ایلام اضافه کرد:در اولین اقدام و جهت سالم سازی فضای سبز و پاکسازی درختان تپه شاهد نسبت به قطع درختان خشک و حرص درختان بیمار (با هماهنگی متخصصین فضای سبز و در راستای جلوگیری از انتقال بیماری به دیگر درختان سالم تپه شاهد) اقدام گردید.

صادقیان متذکر شد:جهت ایجاد پارک بانوان و فضایی مفرح و سالم برای بانوان عزیز شهر ایلام و در راستای بهره برداری این عزیزان از فضای سبزی مناسب و در خور جایگاه این عزیزان مطالعات کامل صورت گرفته و همه اقدامات کاملا کارشناسی عملی خواهند شد.

وی متذکر شد:از طرفی ساماندهی تپه شاهد دغدغه همه ما و نیز نهادهای امنیتی و انتظامی بود.متاسفانه این مکان به علت عدم ساماندهی به فضایی برای حضور افراد معتاد و خلافکار تبدیل شده بود و همین موضوع تخریب زیادی را برای درختان و فضای سبز تپه شاهد به همراه داشت.برای پاکسازی این تخریبها و ایجاد فضای سبزی سالم و در شان بانوان تعدادی از درختان خشک باید قطع شده و تعدادی از درختان بیمار هم باید حرص می شدند.

صادقیان در پایان ابراز امیدواری کرد;با جدیتی که در همکاران ما در شهرداری وجود دارد پارک بانوان ایلام در اینده ای نزدیک ساخته شده و تپه شاهد به عنوان مکانی مناسب برای ورزش و نرمش و سپری کردن اوقات فراغت بانوان ساماندهی خواهد شد.تاخیر به وجود امده از زمان تصویب این پروژه(خردادماه)تا زمان آغاز آن(شهریورماه) هم به خاطر انجام مراحل اداری و تخصیص اعتبار پروژه بوده و به امید خدا پارک بانوان با سرعت و کیفیت لازم ساخته خواهد شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    آخرین بروزرسانی سایت : 1397/11/24 16:51
    V5.2.1.0