يکشنبه, 1 مهر 1397
عنوان : بودجه ۸۱ میلیارد تومانی شهرداری ایلام برای سال ۹۷
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ 
ساعت : ۱۱:۳۰:۵۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

بودجه ۸۱ میلیارد تومانی شهرداری ایلام برای سال ۹۷

به گزارش اداره روابط عمومی، مظفر میرزاد رئیس کمیسیون بودجه شورای اسلامی شهر با اعلام این خبر افزود: پس از برگزاری جلسات متعدد کارشناسی با حضور مسئولان شهرداری در اواخر سال گذشته، این میزان بودجه به تصویب شورای اسلامی شهر رسید .

میرزاد اضافه کرد: میزان بودجه ۸۱ میلیارد و ۱۷۰ میلیون تومان است که ۳۵ میلیارد تومان برای پروژه های بزرگ عمرانی از قبیل دو زیرگذر رسالت و شهید کشوری، جاده سلامت، پیاده راه سازی خیابان طالقانی و توسعه بام ایلام(بلوار پژوهش)در نظر گرفته شده و مابقی بودجه نیز برای هزینه های جاری، عمرانی و نگهداری شهر اختصاص یافته است .

همچنین سجاد بیگ میری مدیر اداره برنامه و بودجه شهرداری نیز اظهار داشت: شهرداری در ۳ سال گذشته به دلیل عدم پیش بینی واقعی درآمدهای اختصاصی همواره با کسری بودجه رو به رو بوده است و تلاش مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر تصویب بودجه واقع بینانه برای سال ۹۷ بود که ضمن حرکت به سوی منابع درآمد پایدار،  اصل بودجه نیز محقق گردد .

بیگ‌میری ادامه داد: رویکرد شهردار ایلام و اعضای شورای اسلامی شهر برای سال ۹۷، توسعه شهر از طریق اجرای پروژه های بزرگ زیر ساختی بوده و همزمان نیز وظایف جاری شهر از قبیل خدمات شهری، بهسازی معابر، آسفالت، جدول گذاری، ساخت سیل بند، توسعه و نگهداری فضای سبز و سایر خدمات می بایست به نحو بسیار مطلوب ارائه گردد .

وی در پایان گفت: با توجه به پیش بینی صورت گرفته و نیز تخصیص اوراق خزانه اسلامی تحقق بودجه ۹۷ شهرداری قطعی به نظر می رسد


بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر

سایت پورتال شهرداری ایلام

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0