سه‌شنبه, 26 تير 1397
عنوان : نیروی انتظامی آماده هرگونه همكاری با شهرداری جهت ارتقا انضباط شهری است
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ 
ساعت : ۱۲:۲۵:۳۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 

سردار یاری فرمانده نیروی انتظامی استان:

نیروی انتظامی آماده هرگونه همکاری با شهرداری جهت ارتقا انضباط شهری است

به گزارش اداره روابط عمومی، سردار نورعلی یاری فرمانده نیروی انتظامی استان در دیدار با شهردار ایلام، اعضای شورای شهر و‌ تعدادی از مسئولان شهرداری بیان داشت: خوشبختانه طی ۵ ماه گذشته تیم شهرداری و شورای اسلامی شهر با جدیت، همدلی و بدور از حاشیه در حال خدمت رسانی به عموم مردم هستند.

وی اضافه کرد:پروژه های بسیار خوب و مطلوبی در شهر ایلام در حال پیگیری است و‌انتظار عموم مردم ادامه این حرکت رو به جلو‌ است.

سردار یاری ضمن بیان رضایتمندی شهروندان از عملکرد شهرداری ادامه داد: از دیگر نکات مثبت و ارزشمندی که طی دوره جدید مدیریت شهر ایلام به چشم می خورد، تکریم ارباب رجوع به نحو‌ مطلوب در واحدها و ادارات مختلف شهرداریست و این مهم میبایستی تداوم یابد.

سردار یاری ادامه داد:در خصوص تصرف غیر قانونی معابر و‌پیاده روها توسط برخی افراد و پایمال شدن حقوق شهروندی، برای هیچ کس خوشایند نیست و شهرداری باید در این خصوص فرهنگ سازی لازم را انجام دهد.

وی در پایان گفت: نیروی انتظامی آمادگی دارد تا در زمینه های مختلف و به منظور رفاه حال شهروندان و ارتقا انضباط اجتماعی و شهری با شهرداری ایلام همکاری لازم را بعمل آورد.

در ابتدای این دیدار که اعضای شورای شهر و تعدادی از مسئولان هر دو دستگاه نیز حضور داشتند، صادقیان شهردار ایلام ضمن تشکر از فرماندهی و پرسنل نیروی انتظامی در خصوص همکاری با شهرداری اظهار داشت: طی روزهای گذشته ساماندهی پارکینگ شهرداری صورت پذیرفت که همیاری و همکاری نیروی انتظامی در این مهم قابل تقدیر است.

صادقیان اضافه کرد: برای انجام پروژه های بزرگ شهری از جمله زیر گذر رسالت و شهید کشوری به کمک و همکاری دستگاه انتظامی و پلیس راهور نیازمندیم که انشالله در کمترین زمان ممکن بتوانیم این دو‌ پروژه را به بهره برداری برسانیم.

شهردار ایلام ادامه داد: ساماندهی پارکینگ بصورت مستمر ادامه خواهد یافت و در مراحل بعد تمام دستفروشان سطح شهر نیز ساماندهی خواهند شد.

شهردار ایلام در پایان گفت: زمینه های همکاری بین مجموعه شهرداری و نیروی انتظامی وجود دارد که در آینده نزدیک این همکاری گسترش خواهد یافت.

(اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ایلام)بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر

سایت پورتال شهرداری ایلام

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0